5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR کارشناسی سیار خودرو

5 Essential Elements For کارشناسی سیار خودرو

5 Essential Elements For کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کارشناسی های خودرو(بدنه،رنگ و فنی) به صفحه کارشناسی خودرو کارنامه مراجعه نمائید.

کسانی که به دلیل اعتماد نداشتن، به کارشناس اتومبیل مراجعه نمیکنند در آینده ممکن است دچار ضرر شوند. برای مثال در زمان خرید ممکن است خودرو خراب بوده و نواقصی در خود داشته باشد که برای خریدار قابل تشخیص نیست. همچنین ممکن است که خودرو را گرانتر از قیمت واقعی بخرید و در آینده دچار ضرر شوید.

بهترین زمان برای کارشناسی خودرو، در ساعات روز است که جزئیات خودرو به خوبی برای کارشناس قابل روئیت باشد.

در حال حاضر مراکز مختلفی برای مراجعه حضوری ‌و کارشناسی خودرو وجود دارد. می‌توانید لیست این مراکز را به تفکیک هر شهر در همین صفحه مشاهده کنید.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

به کاپوت ماشین نگاه کنید نه فقط زیر آن: کاپوت ساده ترین قسمت ماشین برای رنگ آمیزی است، بنابراین اگر رنگ صاف و یکنواخت نباشد، نشانه آن است که ماشین بهترین رنگ آمیزی را ندارد. یا تعمیر شد؛

در ادامه مطلب باید بگوییم که تفاوت قیمت در ماشین های مختلف به میزان مسئولیتی است که کارشناس نسبت به خودرو دارد. برای مثال یک خودروی گران قیمت نیاز به کارشناسی بدنه خودرو و دقت زیادی دارد که ممکن است این کار به ۳یا۴ ساعت وقت نیاز داشته باشد و باید از دستگاهای پیشرفته تری استفاده شود.

همانطور که در متن بالا گفتیم این فرایند به گونه ای است که کوچک ترین ضربه وارد شده به بدنه باعث افت قابل ملاحظه قیمت خودرو می‌شود.

این مشکل علاوه خسارت زدن به رنگ خودرو موجب زردی اش می شود و ظاهری زشت به آن می دهد، می تواند ارزش خودرو را نیز به شدت کاهش دهد. تصویر بالا نمونه ای افتاب سوختگی در خودرو است.

در صورتی که به ترمیم بخشی شک داشتید، نگاهی به قسمت‌های اطراف آن بیندازید؛ اگر متوجه حتی یک لکه (هر چند کوچک) شدید، حدس شما به احتمال بسیار زیاد درست بوده است.

اگر در یک نقطه به مشکل خوردید و گیر کردید ، یک کارشناس خودرو سیار می تواند بسیار مفید باشد.

ماشین های مختلف و گوناگون، دارای آپشن های بسیار متنوعی هستند که اغلب ماشین بازان آنها را می شناسند و در این مرحله از کارشناسی، همه این آپشن ها تست می شوند که شما متوجه شوید که آیا همه آپشن ها به درستی کار می ??? ????? ????? کنند یا خیر.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

Report this page